Everesta, s.r.o.

Víte jak funguje klimatizace a chlazení?

Princip klimatizace - Bleteam

PR ČLÁNEK
-
Klimatizace je dnes jednou z běžných součástí našeho života, které si již vůbec neuvědomujeme. Kolikrát o její existenci v místnosti ani nevíme. Jak ale vlastně funguje a kdo ji vymyslel?

CO JE TO KLIMATIZACE?

Volební program BOSSTON

Modré z nebe

Co slibuje svým voličům Buditelská občansko-suverénní strana tradičně osobitého názoru.

Vážení občané, milí čtenáři,

Nevídané! Nová strana válcuje všechny existující

Předvolební průzkum

PRAHA - Poslední preferenční výzkum agentury FofremFactum odhalil dosud nečekanou zápletku nadcházejících parlamentních voleb. Nejvíce respondentů se totiž nechystá volit ani ČSSD, ani ODS, ale teprve nedávno založenou Buditelskou občansko suverénní stranu tradičně osobitého názoru.

Desatero politika

desatero.JPG

1. Úplatku nepřijmeš.

2. Špínu na soupeře házeti nebudeš, před svým prahem si zameteš.

3. Sliby plniti budeš a za svými zásadami stát si budeš.

4. Ve funkci nezpychneš.

5. Po moci prahnout nebudeš.

6. Se svými voliči komunikovat budeš.

7. Svým karikaturám v Reflexu se jen zasměješ.

8 žen v týmu

logo AB Cosmetics

Pan Jaromír Vrchota je obchodním manažerem AB Cosmetics, společnosti, která dodává na český trh kosmetické produkty. Má dlouholetou obchodní praxi. Do Prahy dojíždí denně z Teplic, kde žije se svou manželkou a pětiletým synem.

Všiml jsem si, že na Vašem pracovišti panuje celkem přátelské prostředí. Jak hodnotíte firemní kulturu ve Vaší společnosti?

Zvláštní zpravodaj z vajíčkové fronty

Vajíčka na schodech kostela

Praha, náměstí Jiřího z Poděbrad
27. 5. 2009
13:00

Krize nutí Dány uvažovat o euru, Češi jeho přijetí oddalují

1euro.jpg

Zatímco Dánové, známí odpůrci eura, začínají o přijetí eura diskutovat, Češi řešení této otázky stále oddalují. A to přesto, že téměř celý podnikatelský sektor volá alespoň po stanovení termínu. Současná finanční krize opět v Dánsku otevírá otázku přijetí společné evropské měny. Dánský premiér Fogh Rasmussen postupně přijímá drobná, avšak efektivní opatření k sestavení koalice napříč politickým spektrem, která by eventuálně podpořila přijetí eura a doporučila před referendem tuto volbu dánským voličům. Kontrastem k vývoji v Dánsku jsou kroky České republiky.